Jdi na obsah Jdi na menu

Snesitelná lehkost pití s Tatianou Vilhelmovou a Aňou Geislerovou!

11. 11. 2013

Live: Snesitelná lehkost pití

Datum: 20.12.2013          Místo: Lucerna-Velký sál, Praha

ana-geislerova-tatiana-vilhelmova-2013.jpgTatiana Vilhelmová, Peter Serge Butko a Aňa Geislerová (foto - zdroj: style.iprima.cz)

Tatiana Vilhelmová, Aňa Geislerová a Peter Serge Butko pořádají letos již 10. ročník charitativního eventu VÁNOČNÍ BAZAR V MOKRÉ ČTVRTI, který bývá tradičně zakončen koncertním večírkem v Lucerna Music Baru. Letos si protagonisté nadělili dárek ve formě Velkého sálu Lucerny.

SNESITELNÁ LEHKOST PITÍ

SHOW PŘIPRAVENÁ SPECIÁLNĚ PRO VELKÝ SÁL LUCERNY! ZAZNÍ SVĚTOVÉ I ČESKÉ ŠLÁGRY V TANEČNÍCH VERZÍCH, ALE TAKÉ PŮVODNÍ HUDEBNÍ SETY PŘIPRAVENÉ SPECIÁLNĚ PRO TENTO VEČER! KAPELY SE BUDOU NAVZÁJEM PROLÍNAT A DOPROVÁZET ZPÍVAJÍCÍ HOSTY!

Vystoupí kapely Gipsy.cz, brněnský big-band B-Side Band a Roman Holý se svým týmem a jako hosté s nimi sólově či v duetech zazpívají Jiřina Bohdalová, Bára Basiková, Tereza Černochová, Tonya Graves, Dagmar Havlová, Ester Kočičková, Dan Bárta, Matěj Ruppert, Vojtěch Dyk, Jiří Macháček, Vojta Kotek, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Martin Hofmann, Marek Taclík, Adam Mišík a další umělci, alkoholy a Vy!

Večerem budou provázet: Tatiana Vilhelmová, Aňa Geislerová a Peter Serge Butko.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 640,- Kč do 1065,- Kč.

Pořadatel: http://www.vanocnibazar.cz/