Jdi na obsah Jdi na menu

Sonata Arctica představí novou desku ve Zlíně!

8. 10. 2016

Live: Sonata Arctica

Datum: 21.02.2017       Místo: Masters Of Rock Café, Zlín

sonata-arctica-2017.jpgSonata Arctica (foto - zdroj: facebook.com)

Po dvou letech oddychu připravila oblíbená finská skupina Sonata Arctica novinkové album. Melodické prvky, heavy party a všestranně umělecky vyspělý kousek, přesně tak vyhlíží nahrávka, kterou fanoušci už netrpělivě očekávali.

Nová deska s názvem „The Ninth Hour” spatřila světlo světa 7. října. Frontman kapely a zpěvák Tony Kakko o nahrávce říká: „Práce na novém albu začala v polovině dubna tohoto roku v několika domácích studiích po celém Finsku. Ale hlavní nahrávání a míchání se dělalo ve Studio57 v Aveteli. Funguje to jako středový bod a všechny práce nakonec skončí tam. Naším cílem bylo vytvořit další melodické, krásné a překvapivé album Sonata Arctica. Dopadlo to takhle? Já si myslím, že určitě ano. Ale možná bych vás měl nechat rozhodnout!”

Novinkové album plné nádherných melodií si můžete poslechnout živě 21. února ve zlínském klubu Masters Of Rock Café. Tento hudební balzám si rozhodně nenechte ujít!

Vstupenky jsou k dispozici za zaváděcí cenu 650,- Kč (platnou do konce října) na webu mastersofrock.cz a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art.