Jdi na obsah Jdi na menu

Švédové HYPOCRISY zahrají na jaře v PRAZE!

5. 2. 2013

Live: Hypocrisy      Special guests: Hate, Essence

Datum: 11.04.2013          Místo: Nová Chmelnice, Praha

hypocrisy-4f8ecc100a764.jpgHypocrisy (foto - zdroj: fanart.tv)

Předstírání, že je něco, co doopravdy není? Tak z toho mistr Peter Tägtgren nemůže být nikdy obviněn. On je životním ztělesněním hudby. Peter Tägtgren je ústřední, nejaktivnější postavou v extrémní metalové bandě HYPOCRISY, kterou Peter založil již v roce 1991! K jeho aktivitám přidejme ještě i jeho Abyss Studio, ze kterého vyšly vskutku průkopnická alba posledních let (např. alba Children Of Bodom, Dimmu Borgir, Therion, Celtic Frost, Dark Funeral, Destruction Immortal nebo Marduk). Peter je právem označován a veleben jako skutečný skandinávský hudební génius. Jeho genialita může být s klidem měřena jeho obřím seznamem vlastních hudebních produkcí. Je to zkrátka ve světě známý workoholik trpící silnou nespavostí, který žije svůj život v neustávajícím pracovním tempu. Ctnostný virtuos undergroundové hudební scény, který vytváří permanentní hudební skvosty ve všech projektech, kterým věnuje svůj život a každičký nádech.

HYPOCRISY je nádherně brutální a pečlivě vypiplaná banda, pravá death-metalová smršť, která vás nakazí svou energií, která tryská z jejich show s precizností sobě vlastní. Aktuální deska nese název "A Taste Of Extreme Divinity" (2009). Nová deska ale vyjde už letos na jaře, a tak se můžete na tento precizní death metalový nářez řádně připravit! HYPOCRISY zavítá na jediný koncert do ČR - do PRAHY, 11. 04. 2013!

Speciální hosté koncertu jsou známi. Bude to polský death-metalový fenomén, kapela HATE, která se směle řadí mezi největší současné polské metalové skvosty, jako jsou Vader, Behemoth či Decapitated. Už v únoru spatří světlo světa jejich nová deska "Solarflesh", tak se máme na co těšit.

Druhým speciálním hostem je dánská thrash metalová kapela ESSENCE, která rovněž vydává nové album "Last Night Of Solace", pod níž bude producentsky podepsán sám Peter Tägtgren. 11. duben bude v PRAZE ve znamení extrémního metalu

Info a vstupenky:

Cena: od 590,—Kč

Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, mikeskova@pragokoncert.com,
Ticketportal, Ticketpro, Ticket-Art

Vstupenky jsou k dostání v obvyklých předprodejích, objednávat můžete také na www.mastersofrock.cz!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář