Jdi na obsah Jdi na menu

System Of A Down budou koncertovat v České republice!

3. 10. 2019

Live: System Of A Down Special guests: Ego Kill Talent

Datum: 16.06.2020                                           Místo: O2 Arena, Praha

036---system-of-a-down.jpgSystem Of A Down (foto: Angelika Špicarová)

Po třech letech a navíc v původním složení se do České republiky vrátí americko-arménská skupina System Of A Down. Dne 16. června vystoupí v pražské O2 Areně. Jako hosté se představí brazilští Ego Kill Talent.

Kritici nazývají hudbu System Of A Down všelijak, ale formaci škatulky příliš nezajímají. Zpěvák Serj Tankian k tomu říká: „System Of A Down pro mě není progresivní kapela. Ale není to zřejmě ani typický popový projekt. Rozhodně naší muzice věnujeme pozornost, abychom se ujistili, že to není něco, co již někdo předtím slyšel.” A Shavo Odadjian (basová kytara) k tomu dodává: „Můžete nás srovnávat, s kým chcete. Je mi to jedno. Srovnávání a hudební škatulky nemají na tuhle bandu žádný vliv. Jsme tím, kým jsme.”

Speciálními hosty show se stanou brazilští Ego Kill Talent, kteří nedávno vydali druhé album a v dubnu se jim poštěstí vystoupit na brazilských stadionech společně s formacemi Metallica a Greta Van Fleet. V květnu poprvé zahrají v USA, v červnu se pak představí na evropských festivalech.

Vstupenky na pražský koncert budou k dispozici od 4. října v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster v cenovém rozmezí od 1490,- Kč do 1990,- Kč.