Jdi na obsah Jdi na menu

Talentovaná Sophie Hunger zavítá s novou deskou do Prahy!

21. 7. 2015

Live: Sophie Hunger

Datum: 04.11.2015                                              Místo: Divadlo Archa, Praha

sophiehunger2015.jpgSophie Hunger (foto - zdroj: sophiehunger.com)

Uhrančivé písně Sophie Hunger učarovaly českému publiku, když před šesti lety předskakovala se svou skupinou Eriku Truffazovi na koncertech v Praze a Brně. Byly to tehdy její první koncerty v zahraničí.

Mezitím se z tehdy neznámé začínající umělkyně stal jeden z nejvýraznějších evropských hudebních objevů. Prodala dohromady více než 250 000 nosičů a vyprodává sály po celé Evropě.

Do Archy přijede představit aktuální a zatím nejvyzrálejší album „Supermoon”, které je u nás v distribuci od společnosti Universal.

Ve Švýcarsku narozená autorka zpívá především anglicky a zní jako surrealistické spojení Bjork s Nico a Joni Mitchell dohromady.

„Podobně jako PJ Harvey zamlada je těžké ji ignorovat. V tom albu je ukrytá síla. Je obsedantní, strašidelné a krásné,” napsal o švýcarské zpěvačce vlivný britský hudební časopis Mojo.

Vstupenky jsou k dispozici za 400,- Kč (ke stání) v Divadle Archa a v předprodejní síti Ticketpro. Od 11. září se bude cena zvyšovat na 450,- Kč a od 1. října na 500,- Kč. Na místě v den koncertu budou lístky ještě o něco dražší. Dále jsou v Divadle Archa k sehnání vstupenky k sezení za 700,- Kč.