Jdi na obsah Jdi na menu

The Asteroids Galaxy Tour zavítají s novou deskou do Prahy!

24. 6. 2014

Live: The Asteroids Galaxy Tour 

Datum: 04.11.2014                                        Místo: Lucerna Music Bar, Praha

the-asteroids-galaxy-tour-2014.jpgThe Asteroids Galaxy Tour (foto - zdroj: D Smack U Promotion)

The Asteroids Galaxy Tour oznamují nové album a komorní klubové turné. První skladba je už k slyšení a album je možné předobjednat na webových stránkách kapely! Při předobjednání albové novinky fanoušci získají zdarma download skladby "Bring Us Together".

The Asteroids Galaxy Tour letos vydají nové album! Kodaňská skupina vytvořená kolem zpěvačky Mette Lindbergové a producenta Larse Iversena oznámila, že jejich třetí album ponese název  "Bring Us Together" a vyjde 15. září. V říjnu a listopadu se pak kapela vydá na turné po klubech v Evropě a USA.

Písničku "Bring Us Together" je možné streamovat na SoundCloud: http://bit.ly/SHtfIm.

"Bring US Together" bude již třetí album popové kapely The Asteroid Galaxy Tour a první, které vychází na jejich vlastním labelu Hot Bus Records. Skupina ho sama nahrála a produkovala ve svém kodaňském studiu. The Asteroids Galaxy Tour vznikli v roce 2007 a hráli např. jako předkapela Amy Winehouse na jejím kodaňském koncertu poté, co její management slyšel jejich demonahrávky. Vystupovali mimo jiné i před Katy Perry.

The Asteroids Galaxy Tour vyrazí na podzimní turné, v jehož rámci 4. listopadu zahrají také v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 350,- Kč + poplatky jsou v předprodeji od 13. června v sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim, GoOut.cz a na webu www.musicbar.cz. Na pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu budou za 430,- Kč.