Jdi na obsah Jdi na menu

The Birthday Massacre se vrací po šesti letech do Prahy!

17. 3. 2014

Live: The Birthday Massacre

Datum: 30.03.2014                             Místo: Lucerna Music Bar, Praha

the-birthday-massacre-2014.jpgThe Birthday Massacre (foto - zdroj: lucerna.musicbar.cz)

Elektronická senzace z Toronta. Jedna z nejoriginálnějších současných kapel známá svým energickým živým vystupováním. To jsou The Birthday Massacre.

The Birthday Massacre kombinují úspěšně několik hudebních stylů od prvků metalu až po pop. Jako jedni z prvních naplno využily internet a díky své výborné internetové prezentaci jsou často v médiích zmiňováni jako první web 2.0 kapela.

Za svou kariéru vydala šestice pět řadových alb, procestovala doslova celý svět a uchvátila svou do nejmenšího detailu dotaženou fialovo-černou image.

V letošním roce vyjde nová deska kanadských temných králíčků The Birthday Massacre a při této příležitosti se šestice z Toronta po dlouhé době znovu podívá do Evropy. A co je ještě lepší, po šesti letech si našla čas, aby se předvedla naživo i v Praze! Krvavý králík proběhne Lucerna Music Barem a to v neděli 30. března.

Vstupenky bez poplatku za 390,- Kč jsou k dispozici na pokladně Lucerna Music Baru, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim navýšené o poplatky prodejce.

Lucerna Music Bar - cena na místě: 490,- Kč.