Jdi na obsah Jdi na menu

The Mission odehrají v Praze během dvou dnů dva různé koncerty!

11. 11. 2019

Live: The Mission

Datum: 04.04.-05.04.2020                                     Místo: Futurum Music Bar, Praha

the-mission.jpgThe Mission (foto - zdroj: futurum.musicbar.cz)

Frontman Wayne Hussey k nadcházejícímu The United European Party Tour 2020 kapely The Mission říká: „Otázka, co očekávám od evropského turné během porodních bolestí mého sólového turné po Británii a na kontinentu, je jako požádat mě, abych vysvětlil chuť vaječného soufflé po povinné každodenní tříměsíční konzumaci vajec natvrdo. Je v tom nebetyčný rozdíl. Turné s Mission je zcela jiné než sólová šňůra. S Mission vyrážíme na turné na jaře po Evropě a po pobrexitové Británii. A proč? Důvod není třeba, prostě to máme rádi.”

„Hudba je o lidech, emocích, pocitech, společenství; ne o rozdělení, hranicích extrémistických levičáckých nebo pravičáckých sráčů politiků. Pojďme se sejít, zazpívat si, užít si a oslavme život a to, že jsme součástí lidské rodiny. Proto jsem turné nazval 'Spojený evropský mejdan'.”

„Jednou z věcí, kterou jsem si chtěl tentokrát dopřát, je hrát v každém městě dvakrát, pokud to půjde. To nám umožní aspoň jednu noc vyspat se v hotelu, ale navíc každý večer z těch dvou zahrát úplně jiné písničky. První večer budeme hrát skladby z prvního, třetího, pátého alba - 'God’s Own Medicine', 'Carved In Sand', 'Masque', 'Blue', 'God Is A Bullet', 'Another Fall From Grace' - a druhý večer z druhé, čtvrté, šesté desky atd.- 'The First Chapter', 'Children', 'Grains Of Sand', 'Neverland', 'Aura', 'The Brightest Light'. A které věci budeme hrát, se rozhodne právě ten večer, takže to bude vždycky překvapení.”

Tuzemští fanoušci si své dva koncerty s The Mission mohou užít 4. a 5. dubna ve Futurum Music Baru. První večer zazní songy z lichých alb a druhý večer skladby ze sudých desek.

Vstupenky za 490,- Kč + poplatky na jeden večer nebo 890,- Kč + poplatky na oba večery jsou k dispozici na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a na webu futurum.musicbar.cz nebo v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě v den vystoupení budou lístky za 590,- Kč na jeden večer nebo 990,- Kč na oba večery.