Jdi na obsah Jdi na menu

The Subways přehrají v Praze celé své debutové album!

29. 1. 2020

Live: The Subways

Datum: 24.05.2020                         Místo: Lucerna Music Bar, Praha

the-subways.jpgThe Subways (foto - zdroj: musicbar.cz)

Rok 2020 je rokem, ve kterém The Subways oslaví 15 let od vydání debutu s názvem „Young For Eternity”. Kapela proto oznámila nejen znovuvydání desky na 12" LP, ale také rozsáhlé turné, v jehož rámci zavítá 24. května do pražského Lucerna Music Baru.

V roce 2005, se trio z Welwyn Garden City etablovalo na jednu z nejenergičtějších britských kapel, působilo jako závan čerstvého vzduchu.

V reedici vyjde 27. března prvotina „Young For Eternity” i druhá deska skupiny pojmenovaná „All Or Nothing”. Poprvé budou obě nahrávky k dispozici na číslovaném limitovaném vinylu červené, respektive oranžové barvy s exkluzivními plakáty. Obě alba vyjdou také jako rozšířená dvojCD.

The Subways absolvovali britská turné i vystoupení na festivalech jako Glastonbury, Reading & Leeds, předskakovali Oasis, Foo Fighters a AC/DC, jsou miláčky hudebních časopisů NME, Kerrang!, Rock Sound nebo The Guardian.

The Subways vyrazí v březnu na velké turné. Frontman Billy Lunn říká: „Téměř před patnácti lety, kdy vyšla deska Young For Eternity, bylo Joshovi a Charlotte 18 a 19 let, a mně bylo 20. Šňůra s naším debutem pro nás byla dobrodružnou a vzrušující explozí, stejně jako každé další turné, na kterém jsme byli. Nikdo z nás nedokáže plně vyjádřit, jak jsme nadšení, že máme šanci to vše prožít znovu.”

Vstupenky za 590,- Kč + poplatky jsou k dispozici na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) nebo v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání lístků v předprodeji budou na místě v den koncertu za 690,- Kč.