Jdi na obsah Jdi na menu

V Praze se představí americká kapela Walking Papers!

3. 6. 2014

Live: Walking Papers 

Datum: 13.06.2014                       Místo: Lucerna Music Bar, Praha

walkingpapers2014.jpgWalking Papers (foto - zdroj: musicbar.cz)

Co vznikne když se smíchají ingredience Guns N' Roses, Pearl Jam, The Missionary Position a Screaming Trees? Kapela Walking Papers!

Skupina byla založena v roce 2012 v Seattlu a členy jsou Duff McKagan (ex-baskytarista Guns N' Roses, Velvet Revolver, Loaded), Barrett Martin (bubeník Screaming Trees, který se dříve zapojil do projektu Mad Season) a členové The Missionary Position Benjamin Anderson a zpěvák Jeff Angell. Na desku, kterou produkoval Jack Endino (Soundgarden, Nirvana, Mudhoney) výraznou měrou přispěl také kytarista Pearl Jam Mike McCready.Charles Cross, hudební kritik New York Times, o nich mluví jako o momentálně nejlepší rockové kapele ze Seattlu. 

Britský hudební časopis Classic Rock je zařadil mezi 20 nejlepších kapel roku. Nikoliv mezi 20 nejlepších nových kapel, ale opravdu mezi dvacítku těch celkově nejlepších!

Zda se tato tvrzení zakládají na pravdě, budete mít možnost poznat již 13. června v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 330,- Kč jsou k dispozici na pokladně Lucerna Music Baru, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim navýšené o poplatky prodejce.Cena na místě v den konání koncertu bude 440,- Kč.

Web: http://lucerna.musicbar.cz/