Jdi na obsah Jdi na menu

V Praze se uskuteční očekávaný koncertní debut Mikolase Josefa!

26. 3. 2019

Live: Mikolas Josef

Datum: 03.04.2019                                                       Místo: Forum Karlín, Praha

mikolas-josef.jpgMikolas Josef (foto - zdroj: facebook.com)

Historicky nejúspěšnější Čech v nejsledovanější hudební události planety Eurovision Song Contest Mikolas Josef se stal senzací nejen u nás, ale i ve světě. Jediný Čech, kterého kdy podepsala nahrávací společnost Sony RCA (ta zastupuje například Britney Spears nebo Justina Timberlakea), předvede 3. dubna ve Foru Karlín svoji vlastní unikátní show. Fanoušci se mohou těšit na dosud nevydanou zpěvákovu tvorbu, kterou uslyší v Praze úplně poprvé.

Samostatné vystoupení uskuteční Mikolas Josef po osmi letech kariéry. „Věděl jsem, že až přijde den, kdy budu dělat vlastní koncert, tak to musí být jedna z nejlepších show, co tu kdy byla. I to je hlavní důvod, proč si na něj lidé museli tak dlouho počkat. Uvidíme se již brzo ve Foru Karlín,” řekl k tomu interpret. Celá audiovizuální podívaná bude doprovázena kapelou, tanečníky, gospelovým sborem a dalšími překvapeními, které zatím zůstávají v utajení. Kromě toho se diváci mohou těšit na dosud nezveřejněný dokument o Mikolasově životě před úspěchem, kdy začínal na ulici. „Dlouhých osm let jsem čekal na to, až budu schopen poskytnout světovou show a to kromě světelné a taneční hlavně muzikantskou. Poprvé zazní písně, které se předtím nikde neobjevily,” prozradil zpěvák.

Mikolas Josef už několikrát ukázal, že nejen skladby, ale i videoklipy dělá jinak. Ne podle zavedených tuzemských standardů. Proto i jeho první koncert bude srovnatelný spíše se zahraniční než domácí produkcí. Program „My name is Mikolas Josef” bude vystoupením, jež si rozhodně nenechte ujít. „Název My name is Mikolas Josef jsem zvolil proto, že by měl odrážet mě nejen jako skladatele či producenta, ale také autora show,” dodal umělec. „Samotného mě velmi zaskočilo, jaký zájem je o lístky, a to ještě předtím, než se objevily v předprodeji. Jsem rád, že můj první koncert bude v zemi, kde jsem skutečně doma.”

Vstupenky na pražské vystoupení Mikolase Josefa jsou stále ještě k dispozici v síti TicketLIVE od 690,- Kč.