Jdi na obsah Jdi na menu

V Praze vystoupí legendární Doro Pesch!

31. 3. 2015

Live: Doro Pesch

Datum: 18.12.2015       Místo: MeetFactory, Praha

doro_foto_band_2015.jpgDoro se svou kapelou (foto - zdroj: pragokoncert.com)

Celý svět ví, že Doro je opravdová „Queen of Rock & Metal” a její vrchol kariéry trvá už tři desítky let. Letos se rozhodla všem příznivcům připomenout, že je skutečná metalová bohyně.

Za své působení v hudebním showbyznysu získala zlatá i platinová ocenění, prodala více než deset milionů nahrávek, zvládla 2800 živých vystoupení v 60 zemích světa, vydala 16 studiových desek a čtyři DVD. Doro Pesch prvně pracovala jako grafik, ale roku 1982 se rozhodla, že začne zpívat a založila kapelu Warlock. V roce 1989 měla skupina již spoustu fanoušků, proto se rozhodla, že ji opustí a vydá se pouze po sólové dráze. Na obřích světových turné v USA, Jižní Americe, Číně, Japonsku, Austrálii a Evropě získala obrovskou fanouškovskou základnu.

Letos odehraje dračice Doro Pesch se svou kapelou a speciálními hosty téměř čtyřicet koncertů napříč Evropou a Asií. Do svého turné zahrnula také Prahu, jako jediné město České republiky, kde vystoupí. Nenechte si proto ujít exkluzivní show 18. prosince v klubu MeetFactory!

Vstupenky za zaváděcí cenu 650,- Kč je možné objednat poštou na dobírku na webu www.mastersofrock.cz, koupit v sídle agentury Pragokoncert (ul. U Bulhara 3, Praha 1) nebo ve zlínském Masters Of Rock Café a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art.

Pořadatel: www.pragokoncert.com