Jdi na obsah Jdi na menu

Walkmanz pokřtí debutové EP na svém první pražském koncertě!

31. 1. 2020

Live: Walkmanz                                                      Special guest: Láska 

Datum: 02.04.2020                                                         Místo: Klub FAMU, Praha

walkmanz.jpgWalkmanz (foto: Jan Jirkovský)

Superskupina Walkmanz, která vévodí žebříčkům IFPI v hitparádě tuzemských rockových pecek a stala se objevem roku časopisu Rock & Pop, poprvé zahraje v Praze. Vystoupí 2. dubna v klubu FAMU, kde pokřtí nové EP.

Členové formací Portless, Imodium, Recode The Subliminal, ex Support Lesbiens, ex Krucipüsk, ex Eleison a ex Animé spojili své síly a vrhli se na to, co je baví nejvíc, tedy na energickou rockovou hudbu.

„Jsme neznámá kapela. Jde nám o to, abychom lidi na koncertech strhli a užili si to, i když nás předtím neznali. Všichni ve skupině jsme navíc aktivní muzikanti, tak byl jasný předpoklad, že nebudeme jenom produkovat hudbu a dávat ji ven, ale budeme ji prezentovat v první řadě tak, jak jsme zvyklí již několik let. A to skrz koncertní pódia. Dobře víme, jak ty mechanismy fungují, na spoustu věcí už je teď málo času, ale vyšlo to tak, jak to vyšlo. Nechtěli jsme otálet a odsouvat koncerty o další půlrok. Chceme tomuto projektu věnovat maximální množství času a hrát už od jara,” uvedl zpěvák Tomáš Fröde.

Křest debutového EP a první pražské vystoupení se uskuteční 2. dubna v klubu FAMU. Hostem bude písničkář Láska. Walkmanz se nyní soustředí na letní festivalovou sezónu, kdy absolvují limitovaný počet open-airů, koncertováním ale stráví i jaro. Uvidíte je po boku takových hvězd, jako jsou Arakain, IMT Smile nebo Desmod.

Vstupenky na pražskou show Walkmanz jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketstream za 280,- Kč.