Jdi na obsah Jdi na menu

Wolf Alice dorazí s novou deskou do Prahy!

8. 11. 2017

Live: Wolf Alice                            

Datum: 16.01.2018                         Místo: Roxy, Praha

wolf-alice_2018.jpgWolf Alice (foto - zdroj: fource.cz)

Britští Wolf Alice se vrací do České republiky. Své nové album „Visions Of A Life” představí 16. ledna v pražském klubu Roxy.

Alternativně rocková skupina Wolf Alice poprvé vystoupila před českým publikem v loňském roce. Pozornost na sebe dokázala strhnout už brzy po zveřejnění prvních singlů. Po vydání debutu „My Love Is Cool” začali Wolf Alice více koncertovat mimo Velkou Británii, kdy během turné zavítali i do Prahy. Obdrželi nominace na prestižní Mercury Prize, cenu Grammy i Brit Awards a režisér Danny Boyle si vybral jejich píseň „Silk” do svého snímku „T2: Trainspotting”.

Poslední rok se věnovala kapela práci na druhé desce „Visions Of A Life” . Ta spatřila světlo světa 29. září a nabízí dvanáct nových písní včetně tří dosud představených singlů „Yuk Foo”, „Don’t Delete The Kisses” a „Beautifully Unconventional”. Nahrávku produkoval Justin Meldal-Johnsen, který je dlouholetým spolupracovníkem Becka a produkčně se podílel na posledních dvou albech skupin Paramore nebo M83.

Novinka Wolf Alice má být podle zpěvačky Ellie Rowsell svobodnější: „Nejdůležitější věc, kterou jsme se naučili při nahrávání prvního alba, je, že můžete litovat jenom věcí, které neuděláte,” řekla nedávno časopisu NME. „Tentokrát, když jsme měli náznak nějakého nápadu, přestože byl hloupější, pokusili jsme se ho rozvinout a čekali, co se stane.”

Vstupenky na pražský koncert Wolf Alice jsou k dispozici přes fource.cz, GoOut.cz a v předprodejní síti Ticketpro za 495,- Kč.