Jdi na obsah Jdi na menu

Adam Lambert skvěle přezpíval nesmrtelný hit od Bonnie Tyler

11. 1. 2023

adam-lambert-2015.jpgAdam Lambert (foto: David Roemer)

Fanoušci Adama Lamberta se koncem února mohou těšit na album plné coverů „High Drama”. Po citlivé interpretaci písně „Ordinary World” zpěvák přichází s novým podáním songu, který již nějakou dobu představuje i na svých koncertech. Na paškál si vzal hit od Bonnie Tyler „Holding Out For A Hero”.

Adamovi svědčí vlastně každý hudební žánr. Díky téměř dokonalému hlasu zvládá skvěle soul, pop, funk, velmi dobře se umí poprat i s tanečními tracky, což výtečně předvedl na desce „The Original High”. Pokud jste ho zažili společně s Queen, určitě víte, že jeho vokál báječně zapadá i do rockových skladeb. A tak je vlastně logické, že ze zlatého fondu vybral i evergreen zmíněné rockové tygřice.

Jeho verze je pomalejší než originál, navíc plná syntezátorů, dokonce i bicí jedou z počítače. To je vždy vcelku riskantní tah, leč v případě této verze je to ku prospěchu věci. Adam Lambert a jeho tým z písně udělali vlastně bublající a dupající song, který, pokud dostane prostor v rádiovém éteru, jistě nezklame a hodně dlouho tam zůstane. Adamův zpěv komentovat ani není třeba, tam je vše perfektní, čemuž napomáhají i výborně dotažené back vokály. Tohle je prostě radost poslouchat.

Text - zdroj: musicserver.cz/Jaromír Koc

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář