Jdi na obsah Jdi na menu

Adam Lambert zveřejnil videoklip k písni Ghost Town

2. 5. 2015

adam-lambert-ghost-town-2015.jpg

Před několika dny představil Adam Lambert pilotní singl své nové desky „The Original High” a způsobil tím vcelku slušný poprask. I když bylo již dle indicií jasné, že novinka „Ghost Town” nebude znít jako nic z toho, co svým příznivcům nabídl v minulosti, natolik taneční píseň čekal asi jen málokdo.

Reakce fanoušků i odborné kritiky však nešetří chválou a zmiňovaný song již nyní aspiruje na jeden z největších hitů nadcházejících měsíců.

Singl „Ghost Town” zní hitově, jeho ambice mohl do země zadupat špatný vizuál, ale i tady tým kolem Adama Lamberta vsadil na jistotu. Američan Hype Williams je v režírování klipů opravdový machr (Nicki Minaj, Kanye West, Coldplay nebo Beyoncé by mohli vyprávět) a svůj um potvrdil i ve službách Adama.

Jednoduché černobílé video je přesně to, co jeho město duchů potřebovalo. Nejprve pohled na zasněného zpěváka, který poté, co se píseň rozjede, střídají záběry na dokonalá roztančená těla komparsu. Když to celé korunuje i sám Lambert svými tanečními kreacemi, je jasné, že právě pop a dance jsou přesně tím místem, kde se tento třiatřicetiletý hudebník aktuálně našel.

Text - zdroj: musicserver.cz/Jaromír Koc

Související:

Adam Lambert zveřejnil video ke skladbě Another Lonely Night