Jdi na obsah Jdi na menu

Alex Hepburn představila nový singl Miss Misery!

27. 10. 2013

alexhepburn2013.jpgAlex Hepburn (foto - zdroj: directmatin.fr)

Zpěvačka ALEX HEPBURN disponuje jedním z největších hitů roku 2013. Skladba "Under" z jejího alba "Together Alone" se načas dokonce stala nejhranější písní v tuzemském éteru. Nyní nabízí další singl, kterým je píseň "Miss Misery".

Londýnskou rodačku často srovnávají s Lindou Perry či Florence Welch z Florence and the Machine, tedy s ženskými osobnostmi se skladatelským talentem a charakteristickým hlasovým projevem. Alex začínala nejprve jako skladatelka, zpívat začala později.

„Zpěvačkou jsem nijak zvlášť být nechtěla, chybělo mi sebevědomí“, přiznává. Nakonec se nechala zlákat a natočila EP nazvané "Pain", s nímž uspěla ve Francii, kde zčásti žije.

Letos Alex debutovala zmíněným albem "Together Alone", na kterém spolupracovala s týmem zkušených odborníků – Cenzo Townsend dělal s Florence and the Machine, Bat For Lashes či Snow Patrol, Tom Coyne zase s Adele nebo Amy Winehouse. K Adele a Amy má Alex Hepburn ostatně velmi blízko. Podobně jako oni má silné cítění pro blues a soul, zároveň dokáže písním vtisknout potřebné emoce a oslovit skrz ně mainstreamové publikum.Výše zmíněné bezezbytku potvrdila singlem "Under", jenž se dvanáct týdnů držel v české Top 10 nejhranějších skladeb. Novinkou "Miss Misery" má tedy nač navazovat.

Text - zdroj: Libor Lisý