Jdi na obsah Jdi na menu

Aneta Langerová ohlašuje nové album videoklipem k písni Bílý Den

23. 10. 2020

aneta-langerova-2016.jpgAneta Langerová (foto: Olga Špátová)

„Studio ANTÉNA hlásí, že je tady zbrusu nově do světa vyslaný videoklip ‚Bílý Den‛ pro každého z vás!” objevilo se na facebookovém profilu Anety Langerové. Pro fanoušky to ale zase takové překvapení nebylo. O tom, že chystá nový song, klip a desku, totiž muzikantka své příznivce poctivě informuje už nějaký ten pátek.

S písní jí už tradičně vypomohl hudební kolega Jakub Zitko. Společně dali vzniknout velice příjemné skladbě plné smířlivé nálady a jemné melancholie, a v mnohém tak navázali na Anetinu zatím stále ještě aktuální řadovou nahrávku „Na Radosti”.

A podobně smířlivý je i doprovodný vizuál. Scenárista a režisér Zdeněk Suchý do hlavní (a jediné) role obsadil třebíčského rodáka Miloslava Mejzlíka, herce známého mimo jiné ze seriálů „Rodinná pouta”, „Velmi křehké vztahy” nebo „Kriminálka Anděl”. Ve videu můžeme sledovat obyčejný všední den stárnoucího muže. Všemožné rituály a náznaky prázdného života však končí poselstvím, že někdy je dobré se na všechny zdánlivé povinnosti prostě vykašlat.

Po (kvůli covidu-19 tak trochu rozmazaně nedokončené) spolupráci s Korben Dallas budou následující dny a měsíce pro Anetu Langerovou ve znamení nového alba s názvem „Dvě slunce”.

Text - zdroj: musicserver.cz/David Věžník