Jdi na obsah Jdi na menu

Australská zpěvačka Sia zveřejnila videoklip k písni Elastic Heart

10. 1. 2015

sia-elastic-heart-2015.jpgMaddie Zeigler and Shia LaBeouf (foto - zdroj: billboard.com)

Zpěvačka Sia představila nové hudební video ke skladbě „Elastic Heart“, ve kterém se vrací dvanáctiletá taneční hvězda Maddie Ziegler z předchozího vizuálu „Chandelier“. Tentokrát však v klipu není sama, tanečně ji doprovází herec Shia LaBeouf.

Singl byl původně uveden na soundtracku filmu Hunger Games: Vražedná pomsta (The Hunger Games: Catching Fire) v roce 2013. Sia však „Elastic Heart“ milovala natolik, že se jej rozhodla přiřadit na tracklist alba „1000 Forms of Fear“ vydaného o rok později.

Nyní jej oficiálně vydává jako singl a ještě s hudebním klipem, což je docela troufalé, protože i když je to skvělá píseň, svůj úspěch si odbyla právě před dvěma lety s filmem The Hunger Games. Zároveň to může být vnímáno jako neuctivost k dalším povedeným songům z alba, které by si zasloužily promovat.

Na druhou stranu, tato verze obsahuje pouze Siin zpěv, ve kterém nám předává své vlastní pocity a emoce bez zpěváka The Weeknd. Tak či onak, videoklip je úžasný. Zachycuje syrovost a obrovské emoce Maddie a Shia při jejich tanečním zúčtování ve velké kleci.

Text - zdroj: nakluky.cz

Související:

Australská zpěvačka Sia představila videoklip k singlu Chandelier