Jdi na obsah Jdi na menu

Avizovaný zbrusu nový singl Bon Jovi "BECAUSE WE CAN" je na světě!

7. 1. 2013

bonjovi.jpgBon Jovi (foto - zdroj: kiss989.com)

Americká skupina Bon Jovi dnes (7. 1. 2013) v celosvětové premiéře zveřejňuje zbrusu nový singl Because We Can, který samozřejmě nemine ani český rozhlasový éter!

Skladba Because We Can, která je od dnešního dne rovněž k dispozici na iTunes (http://bit.ly/TWXVBs), předznamenává vydání netrpělivě očekávaného nového alba What About Now, jež bude společností Island Records uvedeno do prodeje 25. března. Další skladby budou před datem vydáni k dispozici na iTunes ve speciální akci “Complete My Album”.

Oficiální Bon Jovi aplikace pro iPhone/Android lze stáhnout zde: http://bit.ly/WnqZR6.

 

Bon Jovi - Because We Can

Na novou desku bude zařazena i skladba Jona Bon Joviho Not Running Anymore, za kterou je nominován na letošní Golden Globe Award. Frontman Bon Jovi tuto píseň složil pro krimi komedii Fishera Stevense – Stand Up Guys s Al Pacinem, Christopherem Walkenem a Alanem Arkinem v hlavních rolích. Zda zpěvák nominaci promění ve vítězství a stane se tak již dvojnásobným držitelem této ceny (první získal v roce 1990 za píseň Blaze Of Glory z filmu Young Guns II), se dozvíme 13. ledna, kdy bude slavnostní ceremoniál přenášen živě stanicí NBC.

S novým albem a největšími hity se Bon Jovi rozjedou na světové stadionové turné Because We Can – The Tour, které vypukne už 9. února ve Spojených státech a 24. června zasáhne i Prahu. V naší metropoli skupina vystoupí v Synot Tip Aréně (Eden), která je v tuto chvíli již více než z poloviny vyprodána a další lístky bleskurychle ubývají. Předprodej na www.eventim.cz/bon-jovi a www.ticketportal.cz.

Více informací naleznete na: www.bonjovi.com & www.facebook.com/BonJovi.

 

Související:

BON JOVI se v příštím roce vydají na turné, které zasáhne i Prahu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář