Bad Wolves vstupují do nové éry se zpěvačkou Sarou Skinner
Bad Wolves (foto - zdroj: facebook.com)
Bad Wolves měli kdysi nakročeno ke hvězdám. Od úspěchu coveru hitu „Zombie” z repertoáru irské skupiny The Cranberries však uplynulo už osm let, v kapele nezůstal kámen na kameni a ta letos načíná další éru se zcela novou sestavou.
Loni Bad Wolves opustil kytarista Doc Coyle i basák Kyle Konkiel, letos je následoval kytarista Chris Cain, který se do sestavy vrátil jen nakrátko, a hlavně, vokalista Daniel DL Laskiewicz. Jediný zbylý, bubeník John Boecklin, tak přichází obklopen čerstvými spoluhráči, za mikrofonem se zpěvačkou Sarou Skinner řečenou Killboy.
V nové sestavě představují singl „Paint It Red”, který je dle kapely přesně o tom, čím si v uplynulých měsících prošla. „O tom nebát se vše rozbourat a začít odznova a klidně pořád dokola, pokud je to potřeba. A pokaždé do toho dát krev, pot i slzy,” upřesňuje zpěvačka.
John Boecklin k překvapivé volbě ženy do dosud maskulinně se prezentující formace říká: „Nehledali jsme jen tak někoho, kdo zaplní prázdné místo. Chtěli jsme někoho, kdo nám pomůže posunout kapelu do další éry. A poprvé, když jsem Saru slyšel zpívat, věděl jsem hned, že je jiná.”
Text - zdroj: spark-rockmagazine.cz











