Jdi na obsah Jdi na menu

Britská kapela Morcheeba láká na novou desku singlem Oh Oh Yeah

1. 3. 2021

morcheeba.jpgMorcheeba (foto - zdroj: facebook.com)

Z chystané albové novinky Blackest Blue” dua Morcheeba již známe povedenou skladbu „Sounds Of Blue”. Aktuálně se na streamovacích platformách objevila další ochutnávka, téměř sedm minut trvající song „Oh Oh Yeah”.

Skye Edwards a Ross Godfrey se tentokrát vytasili s hloubavou melodií, jež je vystavěná na Rossových kytarových vybrnkávačkách a velmi volně si plyne prostorem. Dvojice se prý při samotném skládání nedržela žádných pevně stanovených pravidel a vsadila na atmosféru a jakési poselství naděje a radosti. „Oh Oh Yeah” bude rozhodně pevným bodem koncertního setlistu připravovaného turné, na které formace vyrazí, jakmile to situace dovolí. Doplňme jen, že deska Blackest Blue” vyjde 14. května.

Ještě předtím jsme se však dua Morcheeba dočkali naživo, a to na akci „Národ sobě - kultura tobě”, která se uskutečnila v sobotu 27. února od osmé hodiny večerní, kdy na ČT art odstartoval přímý přenos z pražského Národního divadla a divadla VOSTO5. Skye Edwards a Ross Godfrey se během večera připojili vzdáleně ze svých domovů.

Text - zdroj: musicserver.cz/Dan Hájek