Jdi na obsah Jdi na menu

Bruno Mars představil singl natočený s Cardi B

5. 1. 2018

bruno-mars_cardi-b_2018.jpgBruno Mars & Cardi B (foto - zdroj: facebook.com)

Americký zpěvák Bruno Mars natočil novou verzi skladby „Finesse”. Spolupracoval na ní s Cardi B, což je jedna z nejvýraznějších žen současného hudebního světa.

Bruno Mars se ještě jednou vrací k albu „24K Magic”, které mu nedávno vyneslo šest nominací na ceny Grammy. Zřejmě posledním singlem z úspěšné desky je skladba „Finesse”, jenž populární umělec zremixoval s pomocí někdejší striptérky a tanečnice Cardi B.

Internetová celebrita Cardi B momentálně výrazně hýbe hitparádami a patří k tomu nejžádanějšímu, co hiphopová scéna za oceánem nabízí. Když před několika týdny ovládla se songem „Bodak Yellow” americký singlový žebříček, stala se po dvaceti letech první hiphopovou interpretkou po slavné Lauryn Hill, které se to podařilo.

Jubilejní šedesátý ročník předávání hudebních cen Grammy se uskuteční 28. ledna v Madison Square Garden v New Yorku. Bude to poprvé od roku 2003, kdy vyhlášení výsledků neproběhne v Los Angeles. Průvodcem slavnostního večera bude anglický komik James Corden. Kromě Bruno Marse patří k největším favoritům také Jay-Z, Kendrick Lamar, nováčci Khalid a SZA nebo skupina Coldplay.

Text - zdroj: electropiknik.cz