Jdi na obsah Jdi na menu

Bryan Adams pokračuje novým videoklipem v černobilé sérii

21. 2. 2016

bryan-adams-do-what-ya-gotta-do-2016.jpgBryan Adams (foto - zdroj: lilsong2.net)

Kanadský zpěvák a hudebník Bryan Adams se v současné době nachází na velkém světovém turné, kde kromě osvědčených hitů představuje i songy ze své loňské studiové desky „Get Up!”.

Výše zmíněná koncertní šňůra čítá zastávky v Kanadě, Americe, Austrálii a samozřejmě i v Evropě. Mezi pětadvacítkou těch evropských se bohužel Praha neobjevuje, nejblíže budeme Bryana mít mezi 27. květnem a 3. červnem, kdy absolvuje pět vystoupení v Německu a jedno v sousední Vídni.

Pokud se na jeho koncert nechystáte, malou náplastí vám může být nový singl a videoklip, který hudebník právě představil. V písni „Do What Ya Gotta Do” nabízí pop rockový sound, který v jeho podání skvěle funguje již několik dekád. Vizuál rovněž nepřekvapí, od předchozích dvou se liší jen minimálně. Aby také ne, když všechny vznikly ve stejném studiu, navíc v rozmezí jen několika hodin.

Režisérem byl i tentokrát sám zpěvák, který během natáčení klipu stihl pořídit i fotky pro přebal své poslední desky. Pro „Do What Ya Gotta Do” požádal znovu o pomoc modelku Katerinu Smutok, která měla tentokrát dovoleno zpěvákovi deformovat obličej svými prsty. To se sice zdá být v první polovině klipu vcelku nudné, když se ale v druhé půlce objeví i několik nepovedených záběrů, není výsledek vůbec špatný.

Text - zdroj: musicserver.cz/Jaromír Koc