Jdi na obsah Jdi na menu

Celeste Buckingham natočí duet s Pitbullem!

2. 9. 2013

celeste-buckingham-2013.jpgCeleste Buckingham při natáčení videoklipu "Gone" (foto - zdroj: Facebook)

Kariéra Celeste Buckingham za oceánem nabírá na obrátkách. Poté, co ji na jaře finančně podpořil miliardář Donald Trump, se její management dohodl na celosvětové spolupráci s rapperem a producentem Pitbullem.

Tato spolupráce podle zpěvaččina managementu nezahrnuje pouze nahrávání společného duetu, ale především zajišťuje dlouhodobou spolupráci s Pitbullovým vydavatelstvím Mr. 305 i spolupráci managementů na obou stranách oceánu s cílem podpořit Celestinu kariéru celosvětově. Spolupráce se zrodila jako výsledek jednání mezi vydavatelstvím Mr. 305 a Celestiným týmem, jenž trvalo téměř rok.

Zpěvačka se momentálně chystá na své první turné po rádiích a hudebních televizích v USA, během kterého bude propagovat svůj hit "Run Run Run" a postupně ho nasazovat do tamního éteru. Zmíněná skladba se tento týden ocitla v hlasování o nasazení do rotace americké hudební stanice MTV.

Během léta Celeste Buckingham uspěla v českém i slovenském éteru se společným singlem s Majkem Spiritem "I Was Wrong". Nedávno natočila další duet "Gone", tentokrát se svoji mladší sestrou Carmel.

TZ, ape