Jdi na obsah Jdi na menu

Charismatická zpěvačka LP vypustila hned dva nové videoklipy!

1. 2. 2017

lp-2017.jpgLP (foto - zdroj: colours.cz)

Americká zpěvačka Laura Pergolizzi neboli LP si na svůj úspěch musela vskutku počkat. Debutové album sice vydala už v roce 2001, známá, alespoň v Evropě, se však stala až loni díky hitu „Lost On You”, který se držel několik týdnů na první příčce dokonce i v tuzemské rádiové hitparádě.

Ale rozhodně ani předtím nešla označit za neúspěšnou, jen spíše psala skladby pro jiné - mezi jejími songwriting credits najdete Cher, The Veronicas nebo Rihannu. Minulý rok nazpívala třeba hit Otto Knows a Aviciiho „Back Where I Belong”.

Před pár dny ohlásila LP evropské turné, přičemž první koncert z něj, ten pražský, byl vyprodaný během několika minut. Ti, na které se nedostalo, mohou alespoň tišit smutek ne jedním, ale hned dvěma novými klipy. O novosti „Other People” by se sice dalo polemizovat, protože dosud pro naše teritorium jen nebyl přístupný, ale i tak. Spolu s opravdovou novinkou „Tightrope” tvoří videa volnou trilogii, kterou je doporučeno sledovat s „Lost On You” uprostřed.

Stejně jako vizuály mají i všechny tři skladby hodně společného. Najdeme v nich pískání, nesou se ve středním tempu a ukulele + akustická kytara + charakteristický zpěv se starají o obdobný zvuk. Jisté je, že pokud se vám líbí její průlomový hit, budou se vám líbit i další dvě písně. Nabízejí totiž v podstatě to samé, jen jsou o trochu méně chytlavější.

Text - zdroj: musicserver.cz/Honza Balušek