Jdi na obsah Jdi na menu

Emeli Sandé bude na novém albu zpívat pro utlačované a opomíjené

4. 5. 2019

emeli-sande.jpgEmeli Sandé (foto - zdroj: standard.co.uk)

Na druhé album „Long Live The Angels” z listopadu roku 2016 nechala Emeli Sandé fanoušky čekat skoro pět let, v případě třetí studiové desky si však docela pospíšila. V polovičním intervalu oproti předešlé nahrávce ji představí už 7. června.

Emeli Sandé - Real Life

Emeli Sandé tvrdí, že během příprav „Real Life” objevila své skutečné já, respektive jeho nejlepší podobu. „Zejména těm, kteří byli někdy opomíjeni nebo sráženi na kolena neviditelnou silou útlaku, která je neustále přítomná, chci propůjčit naději, důvěru a sílu. Album by mělo fungovat jako baterie. Na jeho konci by se měl každý cítit nabitý,” objasňuje britská interpretka. Prvním singlem z chystané kolekce je působivý song „Sparrow”.

Zatím největší úspěch zažila zpěvačka s debutem „Our Version Of Events”, který se ve Velké Británii stal nejprodávanější deskou roku 2012. Turné k němu trvalo přes dva roky a Emeli Sandé v rámci něj dobyla také severoamerická pódia. S minulou šňůrou ke druhé řadové nahrávce „Long Live The Angels” zavítala držitelka čtyř Brit Awards i k nám. V pražské O2 Areně zazpívala loni v únoru a dočkala se nadšených recenzí.

Tracklist novinky „Real Life” je následující: „Human”, „Love To Help”, „You Are Not Alone”, „Shine”, „Sparrow”, „Honest”, „Survivor”, „Extraordinary Being”, „Same Old Feeling”, „Real Life”, „Free As A Bird”.

Text - zdroj: musicserver.cz/Josef Martínek