Jdi na obsah Jdi na menu

Francouzská zpěvačka ZAZ vydá v listopadu nové album

12. 9. 2014

zaz-paris2014.jpgFoto - zdroj: facebook.com

Nové album zpěvačky ZAZ, které spatří světlo světa 10. listopadu, ponese název „Paris“ a bude poctou francouzské metropoli. Půjde už o třetí studiovou desku sympatické Francouzky.

ZAZ patří k nejpopulárnějším zpěvačkám současnosti a mimořádné oblibě se těší také u nás. Velmi ráda k nám jezdí koncertovat, její desky se tu skvěle prodávají. V létě znovu okouzlila návštěvníky festivalu Colours of Ostrava, kam se po dvou letech vrátila v roli jedné z hlavních hvězd. Posluchače zaujala nejen podmanivým zpěvem a jedinečným stylem, ale také bezprostředním vystupováním. České publikum se zpěvačky dočká opět na konci roku a to hned dvakrát! ZAZ vystoupí 29. listopadu v pražském Foru Karlín a 1. prosince v brněnské hale Vodova.

Novinku „Paris“ koprodukoval legendární Quincy Jones a spolupracovali na ní Charles Aznavour či Nikki Yanofsky. ZAZ desku pojala jako poctu městu, do kterého se před osmi lety přestěhovala, a přezpívala více i méně známé skladby o Paříži z repertoáru Edith Piaf, Maurice Chevaliera, Charlese Aznavoura nebo Charlese Treneta. 

Text - zdroj: electropiknik.cz