Jdi na obsah Jdi na menu

IMT Smile natočili romantické video k písni Aj keby...

11. 9. 2019

imt-smile.jpgIMT Smile (foto - zdroj: GoOut.cz)

Album „Budeme to stále my” se v kariéře IMT Smile ukazuje jako velmi stěžejní. Ostřílení harcovníci z něj na koncertech hrají spoustu písní a nyní představují třetí a poslední singl „Aj keby...”. Ovšem troufnout si vyrukovat do rádií se šestiminutovou skladbou chce pořádné sebevědomí.

Song „Aj keby...” je veskrze romantickou, citlivou a jemnou věcí, se kterou se rády sžijí mnohé zamilované páry. Však počet zhlédnutí překonal už teď hranici tři sta tisíc. Své k tomu přidává i videoklip, v němž si hlavní role střihly slovenské celebrity - manželé Ivana a Marián Gáboríkovi. Zatímco ona je profesionální tanečnicí a herečkou, jeho pozná spousta českých hokejových fanoušků z lítých reprezentačních bitev proti Slovensku.

Hlavně jsou však oba příznivci a kamarádi kapely, takže slovo dalo slovo a hlavní role v tomto klipu byly jejich. Jako zamilovaná dvojice nic nemuseli hrát, naopak vše bylo přirozené a splynulo s krásným prostředím zámku Lednice. Pod vedením režiséra a scenáristy Michala Nemtudy z A-Team Production vzniklo náramně povedené dílo.

Text - zdroj: musicserver.cz/Milan Menčík