Jdi na obsah Jdi na menu

Judas Priest lákají skvělým singlem Lightning Strike na novou desku

7. 1. 2018

judaspriest_2015.jpgJudas Priest (foto - zdroj: Live Nation)

Metaloví fanoušci se po čtyřech letech dočkají nové řadové desky Judas Priest. Album nazvané „Firepower” vyjde 9. března a nabídne celkem čtrnáct skladeb. Naživo ho Rob Halford a spol. představí i českým fanouškům, 12. června totiž vystoupí v plzeňské Home Monitoring Aréně spolu s Megadeth.

Na novém materiálu kapela spolupracovala s producentem Tomem Allomem, který je podepsán pod klasickými řadovými nahrávkami Judas Priest jako „British Steel” (1980) nebo „Screaming For Vengeance” (1982). Vedle něj však přizvala ještě producenta Andyho Sneapa. „Tom Allom dělá klasické metalové věci a Andy je spíš moderní metalový producent. Jeho způsob uvažování je trochu jiný než ten Tomův. A tím vzniká rovnováha mezi klasickou starou metalovou školou a Andyho světem, je to pozoruhodné spojení,” říká Rob Halford.

V současnosti už je k mání první singl „Lightning Strike”  i s videoklipem, jenž je rozhodně velkým lákadlem na celou desku.

Tracklist alba je následující: „Firepower”, „Lightning Strike”, „Evil Never Dies”, „Never The Heroes”, „Necromancer”, „Children Of The Sun”, „Guardians”, „Rising From Ruins”, „Flame Thrower”, „Spectre”, „Traitors Gate”, „No Surrender”, „Lone Wolf”, „Sea Of Red”.

Text - zdroj: musicserver.cz/Josef Martínek