Jdi na obsah Jdi na menu

Kapitán Demo zveřejnil vtipný videoklip k songu Kouzlo

13. 7. 2019

kapitan-demo.jpgKapitán Demo (foto: Michaela Cichrová)

Kapitán Demo navazuje na klip ke skladbě „Trendsetter” a v podobném duchu představuje video k písni „Kouzlo”. Song pochází z jeho stále aktuální desky „Mládí v trapu”, která mu přinesla několik nominací na ceny Anděl. O režii se postaralo vyhlášené duo Jordan Haj a Givinar Kříž alias ProGram a GiviKross z Demovy crew.

Videoklip, který jeho tvůrci titulují jako nejdražší (s nevyčíslitelnou uměleckou hodnotou), začíná otočením kouzelného Arabelina prstenu, který promění koně na Demovy věrné kumpány ProGrama a GiviKrosse. Společně pak dávají celému světu na odiv, že mají moc a peníze - jak vizuálně, tak i mottem „to je to kouzlo, co my dokážeme” doprovázeným slovy „můžeme mít vše, na co si ukážeme”. Nechybí ani zábavné až ironické prvky s nádechem černého humoru.

Konec snímku zdobí známá hláška z filmového hitu „Pelíšky”, jíž Simona Stašová obdivuje Jiřím Kodetem ručně vyrobený model. „To muselo dát příšernou práci... Přitom taková blbost, co?”. A má vlastně pravdu. Jde o údernou skladbu s chytlavou melodií, vysamplovanou Jolandou, vtipným textem a vizuálem, který skvěle podtrhne dobře vymyšlené PR projektu alter ega Jiřího Buriana.

Text - zdroj: musicserver.cz/Hana Bukáčková