Jdi na obsah Jdi na menu

Kings Of Leon zveřejnili další skladbu z očekávaného alba!

14. 9. 2013

kingofleon-2013.jpgKings Of Leon (foto - zdroj: facebook.com)

Americká formace Kings Of Leon zveřejnila novou skladbu s názvem "Beautiful War". Píseň bude součástí jejich očekávaného alba "Mechanical Bull", které plánují vydat již 23. září.

Kapela zahrála živou verzi písně "Beautiful War" v relaci Zanea Lowe na BBC Radio 1. Frontman skupiny Caleb Followill prozradil, že skladbu napsal během stejného víkendu, kdy složil i hit "Use Somebody", který pochází ze čtvrtého alba "Only By The Night" (2008). Zpěvák se také vyjádřil, že „pokud lidé neocení píseň Beautiful War, neocení už nic dalšího“.Ze zmíněné šesté studiovky "Mechanical Bull" už skupina představila singly "Supersoaker" a "Wait For Me". Album nahrávali v Nashville s producentem Angelem Petragliom, se kterým spolupracovali i na třech předchozích studiovkách.

Skupina Kings Of Leon vznikla v roce 1999 v Nashville. Tvoří ji bratři Caleb, Nathan a Jared Followillovci spolu s jejich bratrancem Matthewem Followillom. Kapelu pojmenovali podle jejich starého otce Leona. První studiové album "Youth And Young Manhood" vydali v roce 2003, po něm následovaly nahrávky "Aha Shake Heartbreak" (2004), "Because Of The Times" (2007), zmiňovaný "Only By The Night" (2008) a "Come Around Sundown" (2010).

Text - zdroj: NME.com

Související:

Kings Of Leon zveřejnili novou skladbu Wait For Me a videoklip k písni Supersoaker