Jdi na obsah Jdi na menu

Kylie Minogue zveřejnila videoklip ke skladbě Into The Blue

4. 2. 2014

kylie-minogue-2014.jpgKylie Minogue (foto - zdroj: wallpaperpassion.com)

Australská zpěvačka Kylie Minogue zveřejnila videoklip k písni "Into The Blue". Pětačtyřicetiletá interpretka se v klipu objevuje v postelových scénách či na párty, přičemž společnost jí dělá francouzský herec Clément Sibony známý například ze snímku "Cizinec" (2010).

O režii novinky se postarala Dawn Shadforth, která s Minogue už spolupracovala na natáčení videí ke skladbám "Spinning Around", "Can’t Get You Out of My Head" či "2 Hearts".

Píseň "Into The Blue" je prvním singlem ze zpěvaččina očekávaného alba "Kiss Me Once", které by mělo vyjít 14. března. Na nahrávce spolupracovali Ariel Rechtshaid, Greg Kurstin, Sia či Pharrell Williams, který napsal a produkoval píseň "I Was Gonna Cancel". Album bude obsahovat i skladbu "Beautiful", na níž se podílel Enrique Iglesias. Zpěvačka na studiovku zařadila 11 písní, přičemž deluxe edice nabídne i dvě bonusové skladby.

Kylie Minogue patří mezi nejúspěšnější představitelky popové hudby na světě, i když se jí nikdy nepodařilo zcela prorazit v USA. První nahrávku s názvem "Kylie" vydala v roce 1988, jejím zatím posledním studiovým albem je "Aphrodite" (2010).

K jejím nejúspěšnějším hitům ​​patří skladby jako "Locomotion", "I Should Be So Lucky", "Wouldn’t Change", "Thing" a zmíněné "Spinning Around" a "Can’t Get You Out Of My Head". V roce 2005 jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Po úspěšné léčbě se již v roce 2006 vrátila na pódia a v roce 2008 vyrazila na světové turné. Minogue se věnuje i herectví. V letech 1986 až 1988 účinkovala v seriálu "Sousedé" (1985). Objevila se také v romantickém dramatu "Delikventi" (1989), hororu "Horká krev" (2000), filmovém muzikálu "Moulin Rouge" (2001) nebo romantickém thrilleru "Jack and Diane" (2012).

Text - zdroj: digitalspy.co.uk