Jdi na obsah Jdi na menu

Lana Del Rey prozradila všechny podrobnosti k chystané desce

6. 8. 2019

lana-del-rey.jpgLana Del Rey (foto - zdroj: facebook.com)

Není tomu tak dávno, co Lana Del Rey oznámila, že novou studiovou nahrávku nazvanou „Norman Fucking Rockwell” vydá ještě letos. Nyní se podělila o konkrétní datum. Nástupce předloňského titulu „Lust For Life” si budeme moci poslechnout třicátý srpnový den.

Lana Del Rey - Norman Fucking Rockwell

Fanouškům se zpěvačka zároveň pochlubila s přebalem, který má na svědomí její sestra Caroline „Chuck” Grant. Možná vás zaujme, kdo je ten mladý muž, k němuž se Lana tiskne. Jde o Dukea Nicholsona, vnuka herecké legendy Jacka Nicholsona. Na svém VEVO kanálu hudebnice navíc zveřejnila tříminutový trailer, který by měl čekání na novinku trochu ukrátit.

Album, které produkoval Jack Antonoff, známý díky spolupráci s Taylor Swift nebo Lorde, představí Lana Del Rey i na turné. Do Evropy se podívá v únoru a březnu příštího roku. Návštěva České republiky však zatím v plánu není.

Tracklist nabídne následující skladby: „Norman Fucking Rockwell”, „Mariners Apartment Complex”, „Venice Bitch”, „Fuck It I Love You”, „Doin' Time”, „Love Song”, „Cinnamon Girl”, „How To Disappear”, „California”, „The Next Best American Record”, „The Greatest”, „Bartender”, „Happiness Is A Butterfly”, „Hope Is A Dangerous Thing For A Woman Like Me To Have - But I Have It”.

Text - zdroj: musicserver.cz/Josef Martínek