Jdi na obsah Jdi na menu

Lenny natočila osobitý klip ke skvělé písni Lovers Do

4. 7. 2019

lenny_foto-angelika-spicarova_2018.jpgLenny (foto: Angelika Špicarová)

Jednu ze svých nejveselejších skladeb přichystala na léto Lenny. Energický singl „Lovers Do”, který globálně vydává německá pobočka Universal Music, doprovází originální tarantinovský videoklip.

Song s nakažlivě bezstarostným zvukem je další ochutnávkou z očekávaného druhého alba Lenny, na kterém zpěvačka v současnosti usilovně pracuje. Vznikl v týmu s již osvědčenými hitmakery Ondřejem Fiedlerem a Marcelem Procházkou. Autorkou textu napsaného na Procházkův námět je Lenny, produkce se ujali zmínění kolegové.

Píseň „Lovers Do” pojednává o rozpadu vztahu, ovšem překvapivě optimistickou formou. Ukazuje, že uzavřít v sobě jednotlivé procesy může přinést pocit osvobození. „Pohřbívám v ní něco, co už je dávno mrtvé, ale písnička je sama o sobě tak veselá, že vám nezbude nic jiného než tančit,” popisuje Lenny, která zde mísí pop s elektronikou i úderným indie rockem.

Podle jejích slov jde typově přesně o skladbu, kterou si představovala vydat v létě. „Líbí se mi, že je tak odlehčená, lidé by se při jejím poslechu měli bavit. Když přinesl kytarista Marcel Procházka na kapelní zkoušku její demoverzi, skákala jsem radostí. Okamžitě jsem věděla, že to je píseň pro mě!”

Také videoklip překvapí zábavným zpracováním. Lenny ho se svým týmem odjela koncem května natočit do Polska. „Tamní produkční společnost mě okamžitě zaujala originálním stylem. Naším cílem bylo vytvořit road movie s jednoduchou zápletkou a osobitou tarantinovskou image. Natáčení bylo velmi náročné, za tři dny jsme naspali asi jen pět hodin. Ale jsem přesvědčená, že výsledek za to stojí,” ubezpečuje.

Text - zdroj: evropa2.cz