Jdi na obsah Jdi na menu

Lenny zveřejnila akční videoklip k novému duetu s Marpem

23. 5. 2020

lenny_a_marpo_-bea--ta-ma--the--.jpgLenny a Marpo (foto: Beáta Máthé)

Lenny a Marpo se písní „Easy” milostně zpovídají a vydávají klip nabitý emocemi a vášní. Aktuální singl je pokračováním předešlého duetu „Kruh” a Lenny ho vypustila těsně před novým albem „Weird & Wonderful”. Nahrávka vznikla pod taktovkou producentů Clinta Murphyho a Marcuse Trana. Na desce je bonusovou skladbou.

Silný text „Easy” dokázal bravurně přetvořit v dramatický příběh režisér Ondřej Kudyn, který videoklip točil v úzkém kruhu bez štábu, aby dosáhl co nejautentičtějších hereckých scén.

„Singl původně vznikl na základě beatu, do něhož jsem přidala melodii na piano. Song jsem si chtěla nechat na další album někdy v budoucnu, pak jsme na něm ale začali pracovat společně a zjistili jsme, že máme vlastně chuť opět vytvořit něco dohromady,” říká Lenny.

Scénář byl od počátku v rukou samotných interpretů, kteří režiséra oslovili s hotovým návrhem, za což byl rád. „Je super, když má zpěvák nějakou vizi, a pak ji spolu jen dotáhneme do konce. Já se můžu soustředit na konkrétní emoce, které mají spojovat klip s hudbou,” povídá Ondřej Kudyn. Vizuál se točil na poslední chvíli, ale Lenny si práci velmi pochvaluje a říká, že měli při výběru režiséra šťastnou ruku. „Ondra Kudyn výzvu bez problémů zvládnul a myslím, že video je natočené přesně podle našich představ,” komentuje Lenny. Stejně tak mluví i režisér, jenž tvrdí, že „spolupráce s Lenny a Otou byla skvělá, tohle natáčení mě hodně bavilo hlavně kvůli tomu, jaký jsou to super lidi. Šli do všeho naplno a byli pokorní.” Tvořilo se velmi intimně, a proto se točilo v malém počtu. Kvůli reálným emocím byli na place jen interpreti a režisér. „Nakonec se přidala ještě fotografka, abychom měli backstage fotky a Lenny s Otou měli vzpomínky,” dodává Ondřej Kudyn.

Nyní se zpěvačka soustředí na veškeré aktivity týkající se vydání druhého alba „Weird & Wonderful” a připravuje se na svůj doposud největší koncert 4. prosince v pražské hale O2 universum.