Jdi na obsah Jdi na menu

Marek Ztracený zveřejnil emotivní koncertní verzi songu Naše cesty

25. 3. 2020

marek-ztraceny_2017.jpgMarek Ztracený (foto - zdroj: facebook.com)

Marek Ztracený si trochu zavzpomínal. Ne však na nějaký prehistorický okamžik, nýbrž na dobu nedávno minulou. A to na měsíc starý dvojkoncert v pražské O2 Areně, jež se nesmazatelně vryl do paměti nejen jemu, ale hlavně několika desítkám tisíc lidí, kteří na obě vystoupení přišli.

Rozhodl se zariskovat a jako zavírák zvolil píseň „Naše cesty”. Ta už tehdy sice měla povedený klip, ale jistotu, že to dobře dopadne, muzikant mít nemohl.

„Když se 16 000 lidí semkne, je na jedné lodi a zpívá tak nahlas, že máte husí kůži a chvílemi i trochu strach, má to strašnou sílu a je to nádherný. Tohle video je důkaz toho, že to jde - táhnout za jeden provaz. Nevím proč, ale čím dál tím víc mi přijde, že tenhle text se hodí k té naší složité situaci, co je teď kolem nás všech, bohužel. Dnes platí - my všichni jsme jen jedno,” napsal mimo jiné Marek Ztracený na svůj Facebook.

Ze skladby jde mimořádná energie, fanoušci ji přijali a dnes se dá říct, že tak jako má Olympic svou píseň „Jasná zpráva”, má Marek Ztracený na pěkně dlouhou dobu song, jež mu bude ukončovat koncerty. Vizuálem láká i na chystané DVD, které poskytne záznam z obou únorových vystoupení v O2 Areně.

Text - zdroj: musicserver.cz/Milan Menčík