Jdi na obsah Jdi na menu

Marilyn Manson připravuje desku se Shooterem Jenningsem

20. 3. 2019

001---marilyn-manson.jpgMarilyn Manson (foto: Angelika Špicarová)

Marilyn Manson má opět namířeno do studia, kde bude dokončovat jedenácté album. Tentokrát se spojil s muzikantem Shooterem Jenningsem, který spolupracuje i na sólové desce basáka Guns N' Roses Duffa McKagana. Pokud nahrávka vyjde ještě letos, stane se již čtvrtým Mansonovým počinem v této dekádě.

Dvojice Marilyn Manson a Shooter Jennings se poprvé sešla v roce 2016. Tehdy natočili coververzi písně „Cat People” od Davida Bowieho. Podrobnější informace o chystaném albu si zatím oba nechávají pro sebe. Marilyn Manson kromě desky účinkuje i v závěrečné epizodě show „Ride” herce Normana Reeduse. Naplánoval také třetí pokračování společného severoamerického turné s Robem Zombiem s názvem „Twins Of Evil: Hell Never Dies”.

Prozatím poslední album Marilyna Mansona „Heaven Upside Down” vyšlo v říjnu 2017 a získalo solidní hodnocení kritiků. Vzešly z něj singly „SAY10”, „KILL4ME” a „We Know Where You Fucking Live”. Do světa je vyprovodily kontroverzní videoklipy, kterými ostatně rodák z Cantonu v Ohiu provokuje po celou svou kariéru.

Text - zdroj: musicserver.cz/Ondřej Kocáb