Jdi na obsah Jdi na menu

Megadeth pokračují ve vyprávění příběhu svého maskota

31. 7. 2022

megadeth.jpgMegadeth (foto: )

Ohlášená druhá část příběhu maskota Megadeth Vica Rattlesnakea, která láká na nové album „The Sick, The Dying... And The Dead!”, na sebe nenechala dlouho čekat. Po úvodu „We'll Be Back”, v němž voják hrdinně umírá, v aktuálním druhém díle trilogie hlavní hrdina prochází podsvětím a proměňuje se v postavu, jež je dobře známá z přebalů desek této skupiny.

Mstitel bezpráví dává svým nepřátelům, těm, kteří páchají zlo, pořádně zabrat a nechá jim sníst jejich, notně krvavou, medicínu. Megadeth stylově navazují na předcházející video. Také zde je válka a násilí zobrazeno nebývale naturalisticky, zároveň ale zbývá prostor rovněž pro kapelu, slova dštícího Davea Mustaina i hbitou práci obou kytaristů. Tentokrát Megadeth nejsou sami, v písni hostuje rapper Ice-T. Koketování s tvrdými kytarami není tomuto čtyřiašedesátiletému rodákovi z Newarku v New Jersey nijak cizí. Od roku 1990 je totiž pevně spjatý s rap-metalovou sebrankou Body Count a do novinky thrashové legendy přispěl řádně vyostřenou slokou.

Šestnácté studiové album Megadeth vyjde 2. září. Jedná se o první desku, kterou kapela natočila po úspěšném vyléčení frontmana Davea Mustaina z rakoviny hrdla.

Text - zdroj: musicserver.cz/Jiří V. Matýsek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář