Jdi na obsah Jdi na menu

Mikolas Josef představil video k výtečnému songu Me Gusta

12. 10. 2018

mikolas-josef_2018.jpgMikolas Josef (foto: Lukáš Dohnal)

Talentovaný Mikolas Josef, který zazářil v letošní Eurovizi s hitem „Lie To Me” tak, že mu to vyneslo famózní šesté místo, oslavil před pár dny teprve třiadvacáté narozeniny. K nim si nadělil nový singl „Me Gusta”, který je schopný čelit světové konkurenci a nese se na vlnách současného tanečního popu.

Mladíka tak sláva z historického úspěchu v mezinárodní hudební soutěži se skladbou pyšnící se více než 20 miliony zhlédnutí a 35 miliony streamů, nezaslepila a boduje dál. Video k „Me Gusta” mělo za tři dny přes půl milionů zhlédnutí.

Song produkovali Joacim Persson a Sebastian Arman ve Vídni a videoklip se natáčel během noci v jednom pražském muzeu. Režie a produkce se ujal sám Mikolas Josef, čímž ukazuje světu další tvář svého talentu.

„Nazpívat novou píseň obnáší i vydání videoklipu. Když jsem přemýšlel, jak bude vypadat, tak jsem se hodně inspiroval ve světě, ale hlavně se mi tento styl líbí. Konečně pociťuji výhodu toho být sám sobě režisérem i producentem. Neměl mi to kdo zakázat,” svěřil se Mikolas, který prošel v poslední době vizuální proměnou. Změnil barvu vlasů a dal jim nádech stále trendy šedé patině.

Klip je barevně pestrý, vizuálně i hudebně rozpumpovaný, přitom jednoduchý a nepřeplácaný. Nechybí tanec zpěváka a dívek před designovými obrazy a po velbloudovi z předchozího videa tentokrát přišla řada na koně. Celkově vás výsledek nenechá v klidu, ve srovnání s českými poměry je to rozhodně jiný level.

Text - zdroj: musicserver.cz/Hana Bukáčková