Jdi na obsah Jdi na menu

Pet Shop Boys upozorňují dalším singlem na novou desku

5. 1. 2020

pet-shop-boys.jpgPet Shop Boys (foto - zdroj: facebook.com)

Monkey Business je sice pro české posluchače hlavně jméno kapely v čele s Matějem Ruppertem a Romanem Holým, aktuálně je to však i název singlu britských Pet Shop Boys. Předchází jejich novému albu „Hotspot”, které vyjde 24. ledna, a navazuje na dosud zveřejněné skladby „Dreamland” a „Burning The Heather”.

Třetí zveřejněná novinka ukazuje, že avizovaná kolekce se rozhodně neponese v jednom zvuku a v jedné náladě, protože každá je opravdu jiná. „Monkey Business” se z dosavadní produkce kapely odlišuje asi nejvíce, Neil Tennant v ní místo svého hladivého vokálu předvádí v některých částech něco na způsob vyřvávaného zpěvu nebo jeho specifického rapu. Asi i proto jsou v songu použité ženské sbory. Taneční elektronická nahrávka sice nezní jako typický hit, ale slibuje, že bude fungovat hlavně naživo.

Singl vyjde počátkem února i v CD a vinylové verzi, navíc bude obsahovat novou skladbu „At Rock Bottom” a dva remixy titulní písně. Pokud jste to snad nezaznamenali, Pet Shop Boys vyjedou na turné, které zavítá 13. května do pražského Fora Karlín.

Text - zdroj: musicserver.cz/Honza Balušek