Jdi na obsah Jdi na menu

Pink podporuje menšiny skvělým klipem k songu What About Us

18. 8. 2017

pink_beautifultrauma_2017.jpgPink (foto - zdroj: pinkspage.com)

Comeback zpěvačky Pink nabírá na obrátkách. Pouhý týden po zveřejnění nového singlu „What About Us” si ho fanoušci mohou přehrát i s videoklipem. Sedmatřicetiletá interpretka bude také oceněna speciální trofejí na nadcházejících MTV Video Music Awards.

Klipem se Pink připojuje k umělcům, kteří se v poslední době skrz své písně vyjadřují k sociálním otázkám či přímo politické situaci. Jestliže řada jejích kolegů si vzala na paškál prezidenta Donalda Trumpa, Pink video uvádí záznamem části projevu guvernéra New Jersey Chrise Christieho na Republikánském národním shromáždění. Ten tehdy promluvil těsně před tím, než dostal slovo právě Trump.

Ve vizuálu ale uslyšíme ještě jednu zvukovou nahrávku, tentokrát v ní mluví muž, který vzkazuje: „Odmítněme nenávist! Odmítněme rasismus! Nyní je čas chránit naši komunitu.” To, že zpěvačka novinkou podporuje menšiny, potvrzuje nejen text písně, ale třeba i skutečnost, že v jejím klipu spolu tančí dva muži.

Pink vydá nové album „Beautiful Trauma” 13. října. Pro zpěvačku to bude první studiová nahrávka po pěti letech. Minulá deska „The Truth About Love” sklidila i přes rozpačité kritiky velký komerční úspěch a zrodily se z ní hity jako „Just Give Me A Reason” nebo „Try”.

Pink se už 27. srpna dočká pocty na předávání MTV Video Music Awards. Bude jí totiž udělana speciální cena - Michael Jackson Video Vanguard Awards. Mezi její držitele patří například David Bowie, Madonna, Michael Jackson, po němž cena získala svůj název, nebo U2. V posledních letech se z jejího zisku radovali Justin Timberlake, Beyoncé, Kanye West nebo Rihanna.

Text - zdroj: ireport.cz/Josef Martínek