Jdi na obsah Jdi na menu

Pokáč obsadil svoji přítelkyni do videa ke skladbě Úplně levej

1. 10. 2019

pokac.jpgPokáč (foto - zdroj: shazam.com) 

Pokáč vyslal do světa další klip, tentokrát přišla na řadu titulní píseň z jeho druhé desky. „Úplně levej” ale interpret rozhodně není. Tento netypický lovesong dostal díky vizuálu lidštější a humornější rozměr.

Pokáč zřejmě předčil mnohé představy, které jste o videoklipu mohli mít. Jeho texty i videa jsou zárukou zvednutí nálady. A tenhle počin rozhodně není výjimkou. Ruku v ruce jdou obrazy s verši, v nichž zpívá o svojí nešikovnosti a manuální nezručnosti.

Vtipný snímek ho ukazuje jako milé nemehlo, které zkazí všechno, na co sáhne. Ale nejde mu neodpustit. Společnost mu dělá jeho nová přítelkyně, vícebojařka Eliška Klučinová, která před pár dny ukončila aktivní atletickou kariéru a jíž je skladba věnována. K dokonalosti vše dovádí Pokáčův oděv, hudebník je totiž celý omotán obvazy. Humorně tak působí rodinná fotka z dětství, na níž je malý písničkář v kostýmu mumie. Klip, který natočil Pokáčův spolupracovník Jakub Mahdal, graduje postavením nového domu a zplozením kupy dětí (a samozřejmě ne synů, ale dcer).

Text - zdroj: musicserver.cz/Hana Bukáčková