Jdi na obsah Jdi na menu

Poslechněte si nový singl Miracle od skupiny Hurts!

6. 1. 2013

011---hurts.jpgHurts (foto: Angelika Špicarová)

Zdroj: Musicserver.cz

Autor: Lukáš Boček

Ještě před pár týdny nikdo nevěděl o nové desce ostrovních Hurts jedinou informaci. Pak přišla upoutávka v podobě songu "The Road", který pánové rozšířili o efektní videoklip. Prvním singlem se 04.01.2013 stala ale úplně jiná skladba - "Miracle".

Theo a Adam loni prohlašovali, že je v posledních měsících nejvíce ovlivnilo koncertování a živé provedení jejich skladeb, a v návaznosti na to avizovali pro druhou desku snahu o dosažení "hutnějšího kytarového zvuku". Jak nová písnička dokazuje, pánové ani v nejmenším nepřeháněli.

"Miracle" měl 04.01. premiéru v rádiích po celé Velké Británii a nedlouho poté už byl k dispozici i na oficiálním profilu dua na serveru YouTube. První singl se objeví na albu "Exile", chystaném nástupci úspěšné kolekce "Happiness". Do obchodů se dostane 11. března a hned 28. března se formace ukáže v Praze, kde nové skladby představí živě.

Pro úplnost si ještě můžete poslechnout "The Road" a podívat se na již výše zmiňovaný videoklip - stojí opravdu za to!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

"The Road"

(Robert, 7. 1. 2013 0:14)

Mladá rychle rostoucí skupina, debutové album "Happiness" je velmi povedené, ale tohle vypadá snad ještě lépe. Zvláště to druhé video, skladba "The Road" je super!
Snad je letos uvidím i živě...:-)

Re: "The Road"

(angelikaspicarova, 8. 1. 2013 20:35)

Tak to jsem ráda, že Tě i jejich nové skladby baví. Osobně jsem z nich taky mile překvapená. Věřím, že jejich letošní koncert v Praze bude opět neopakovatelným zážitkem...:-)