Jdi na obsah Jdi na menu

Progmetalisté Witherfall lákají na novou desku dalším singlem

18. 5. 2024

witherfall.jpgWitherfall (foto - zdroj: facebook.com)

Američtí Witherfall před třemi lety zabodovali albem „Curse Of Autumn”, které je dostalo mezi nejlepší nováčky žebříčku Billboard. Svůj výraz posunují na čtvrtém studiovém počinu „Sounds Of The Forgotten”, ambiciózní kolekci, jež je příběhem o zlomeném srdci, vzteku a nezdolnosti. Vyjde 31. května.

Chystanou desku prezentují singlem „They Will Let You Down”, který ji otevírá. „Skladba je přehlídkou našich tvrdších inspirací, takže je v dost ostrém kontrastu s předchozím singlem ‚When It All Falls Away’,” tvrdí Witherfall. „Její text pojednává o lidech v našich životech, kteří nesplňují naše právoplatná očekávání. Refrén se pak zabývá izolací v rozkládajícím světě: ‚Oddejte se tichu, zklamou vás.’”

Sestavu postavenou Josephem Michaelem, jenž se po smrti Warrela Danea začal uplatňovat v Sanctuary, a kytaristou Jakem Dreyerem, který pro změnu do zatčení Jona Schaffera působil souběžně v Iced Earth, aktuálně doplňují bubeník Chris Tsaganeas a klávesista Gerry Hirschfeld (oba Wax Owls). A i když zejména první jmenovaný musí mít s party mistra Marca Minnemanna, který s Witherfall spolupracuje ve studiu, plné ruce i nohy práce, jeho spoluhráči jsou přesvědčení, že stávající sestava je ta vůbec nejsilnější.

Text - zdroj: spark-rockmagazine.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář