Jdi na obsah Jdi na menu

Sharon Van Etten bloudí v novém videoklipu mezi mrakodrapy

26. 6. 2019

sharon-van-etten.jpgSharon Van Etten (foto - zdroj: facebook.com)

Sharon Van Etten vydala v lednu pátou studiovou desku „Remind Me Tomorrow” a nyní se k této kritikou opěvované nahrávce vrací. V pořadí čtvrtým singlem se stala píseň „No One's Easy To Love”, na níž se muzikantka opět spojila s kamarádkou a mentorkou Katherine Dieckmann. Spolu udělaly už video k „Jupiter 4”, stejně tak spolupracovaly při tvorbě obalu k letošnímu albu.

„Jsem moc ráda, že s vámi mohu sdílet další klip natočený s mojí drahou přítelkyní Katherine Dieckmann. Opět mě nechala, abych byla sama sebou, vzala si na starosti můj výkon i finální podobou snímku, který vznikl v její oblíbené části centra Albany,” nechala se slyšet Sharon.

Další dílek doposud nejosobnější zpovědi americké písničkářky se natáčel u komplexu budov Empire State Plaza v Albany ve státě New York. Sharon Van Etten se opět ujala hlavní role, stejně jako ve všech předchozích propagačních materiálech k „Remind Me Tomorrow”. Sama před kamerou prochází drsným prostředím a zpívá další z osobních songů, které reagují na změny a konečně i štěstí v jejím životě. A ačkoliv skladba hovoří jinak, zamilovat si její nejčerstvější polohu, založenou na syntezátorech, je velmi jednoduché.

Text - zdroj: musicserver.cz/Ondřej Kocáb