Jdi na obsah Jdi na menu

Soulový objev John Newman dobyl albový UK Chart!

23. 10. 2013

johnnewman-2013.jpgJohn Newman (foto - zdroj: mtviggy.com)

Mladý soulový objev John Newman se může pochlubit jedním z nejvýraznějších debutů letošního roku. Kromě kritiky okouzlil i fanoušky, díky kterým dobyl albový UK Chart a nechal v něm za sebou takové hvězdy jako Pearl Jam, Paul McCartney, Cher či Miley Cyrus.

Podzim je tradičně nabitý velkými alby, ale minulý týden byl extrémně silný. Očekávaná nová alba totiž vydali rockeři Pearl Jam ("Lightning Bolt"), legendární člen The Beatles - Paul McCartney ("New") i americká veteránka popové scény Cher ("Closer to the Truth").

Týden předtím byla na vrcholu kontroverzní Miley Cyrus ("Bangerz"), a tak se v aktuálním vydání UK Chartu očekával opravdu tvrdý boj o první místo. Jeho vítězem je nakonec úplně jiný interpret, stal se jím 23letý John Newman, jehož debutové album "Tribute" patří mezi nejpříjemnější překvapení tohoto roku. Hudební kritici mladíka už nyní pasují do role mužské verze Adele či Emeli Sande.„Mít Number One album je úžasná věc pro umělce, zejména pokud jde o debut. Znamená to pro mě hodně, chci poděkovat všem, kteří mě podporovali a pomohli mi, aby se to stalo skutečností“, uvedl zpěvák John Newman.

Desátá studiovka Pearl Jam je na druhém místě, novinka McCartneyho je třetí a Cher obsadila čtvrtou příčku. Miley klesla z jedničky až na sedmé místo.

Více informací o Johnu Newmanovi

Facebook: http://po.st/JNFacebook
Twitter:
http://po.st/JNTwitter

Text - zdroj: NME.com

Pip Ellwood
Pip Ellwood
Pip Ellwo