Jdi na obsah Jdi na menu

Support Lesbiens pokračují v kariéře s novým zpěvákem

16. 9. 2017

support-lesbiens_2017.jpgSupport Lesbiens (foto - zdroj: facebook.com)

Ne každá kapela vydrží celou svoji kariéru ve stejném muzikantském složení. Nejinak je tomu i u Support Lesbiens, u nichž před časem došlo k výměně celé sestavy kromě Hynka Tomana.

Po dvou řadových albech však Support Lesbiens načínají další fázi svého působení v opět mírně pozměněné sestavě. Ta se změnila na postu nejviditelnějším a nejslyšitelnějším, kde zpěváka Czendu Urbánka, jenž se vrací do obnovené formace Post-It, nahradil Marco. O tom prozatím víc než jméno nevíme, můžeme si ho ale poslechnout ve zbrusu novém singlu „Movin' On”.

Ten překvapí mírně countryovým zvukem a tím, že nový zpěvák se svým projevem od toho starého až tolik neliší. Skupina měla při jeho výběru opravdu dobrou ruku, Marco v novince zní přesvědčivě, zpívá bez problémů a procítěně. Navíc se formaci nedá upřít hudební vývoj, nová skladba je přece jen výrazně odlišná od jejich posledního singlu „Pohádka”, který se stal poměrně nečekaně velkým internetovým i rádiovým hitem.

S „Movin' On” načínají Support Lesbiens další část svého hudebního putování ve výtečné formě, snad jim vydrží i na celé další dlouhohrající desce.

Text - zdroj: musicserver.cz/Honza Balušek