Jdi na obsah Jdi na menu

Ze zpěvačky Lenny se v novince Lover stala dračice

9. 9. 2016

lenny-2016.jpgLenny (foto - zdroj: facebook.com)

Zpěvačka Lenny pokřtila 7. září v kruhu rodiny, přátel a několika novinářů své debutové album „Hearts”, které vydává právě dnes.

Lenny během krásného, až téměř familiárního křtu odehrála krátký akustický koncert a zároveň přítomným představila videoklip k novému singlu „Lover”, který pár hodin poté odtajnila i fanouškům.

I když se dcera Lenky Filipové veřejnosti prezentuje převážně jako křehké stvoření, v novince „Lover” je za velkou dračici. „Song Lover je zdánlivě o vztyčeném prostředníčku, který máme my ženy občas chuť některým dotyčným mužům nastavit. Ve skutečnosti je tam však i skrytý význam ženské solidarity a respektu vůči sobě,” dodává Lenny, která do klipu angažovala jen ženy různých typů, které si i sama vybrala.

Ve věci režie zpěvačka opět sáhla po Tomáši Kasalovi, který s ní natáčel i video k písni „Hell.o”, jež bude brzy nasazena do playlistu italských rádií. Je třeba říct, že i tentokrát měl Tomáš velký cit pro každý záběr, takže silný make-up, tetování, hořící knihy a divoký tanec perfektně vystihují náladu celého songu.

Text - zdroj: musicserver.cz/Jaromír Koc