Jdi na obsah Jdi na menu

Zpěvačka Klára Vytisková pluje na vlně příjemné letní Melancholie

3. 7. 2024

klara-vytiskova.jpgKlára Vytisková (foto: Angelika Špicarová)

Nedávno vydané EP Kláry Vytiskové „V+++” se dočkalo svého čtvrtého videoklipu. Povedená píseň „Melancholie” navazuje na předchozí již zveřejněné singly.

Klára Vytisková skladbu dokončila v Portugalsku, kam se vypravila na podzim za svojí kamarádkou. „Seděla jsem u oceánu a padl na mě smutek mísící se s radostí. Tam jsem si uvědomila, jak je důležité plakat, a na druhou stranu to vyvažovat radostí z běžných věcí. Hodně je to o tom, že jsi sám se sebou a hledáš odpovědi v dálkách,” dodává charismatická interpretka, která v textech přešla z angličtiny k češtině.

Producentský tým ve složení Jan Vávra a Rony Janeček doporučoval song zařadit hned na úvod alba, ale Klára Vytisková měla jinou představu. Načasování nakonec vyšlo skvěle. Z videa v letním módu, které vzniklo v únětické sokolovně, je cítit silný závan dovolené a prázdnin. Zpěvačka má ráda kontrasty, také z toho důvodu zde vystupuje ve dvojroli. Ztvárňuje smutek i radost. Nechybí prostor ani na kreativitu třeba v podobě palem vyrobených z PET lahví.

Ani čtvrtá ochutnávka z EP není přešlap, „Melancholie” nás v pohodovém tempu houpá na vlnách uvědomění si důležitých věcí.

Text - zdroj: musicserver.cz/Hana Bukáčková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář